Анонс тем в пасторському класі

or1376072696

Дорогі друзі!
Якщо ви почали вивчати Біблію, або тільки бажаєте ознайомитися з основними біблійними істинами, запрошуємо вас в пасторський клас по вивченню Біблії. Тут в простій та доступній формі вівчаються важливі та основоположні теми, таки як: «Чи є життя після смерті», «Чому існує так багато християнських конфесій», «Чи настане кінець світу» та багато інших.
Кожну суботу о 10 годині за адресою м. Київ, вул. Ямська, 70 ми чекаємо на вас!

 

«БІБЛІЙНІ СЕКРЕТИ УСПІХУ»
(з 2 квітня по 18 червня 2015 року,
по суботах о 10.00, за адресою: вул. Ямська, 70)

УНІКАЛЬНА КНИГА КНИГ (2 квітня)
Про що свідчать багаточисельні розкопки Археології щодо правдивості Біблії? Чи маємо ми гарантію в точності Святого Письма і чи можна йому довіряти освіченій людині? Чи справджуються біблійні пророцтва? Десять вагомих причин, чому Біблія є унікальною книгою.

ДЕНЬ, КОЛИ МІЛЬЙОНИ СТАНУТЬ ЩАСЛИВИМИ (9 квітня)
Чи насправді настане кінець світу? В якому році та місяці відбудеться повернення Ісуса? Кінець — це афера любителів сенсацій, чи Біблійна правда? Це стосуватиметься Вас та Вашої сім’ї. Не пропустіть!

РЕАЛІЇ, ЩО ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ЩАСТЮ (16 квітня)
Чотири важливих питання — «ЧОМУ???» щодо страждань. Які можуть бути справжні причини страждання? Чи настане їм незабаром кінець?

ЗАПОВІДІ, ЩО ВЕДУТЬ ДО ЩАСТЯ (23 квітня)
Злочинність, махінації, корупція — в чому справжня причина цього безладдя? Чи є універсальне духовне дзеркало, щоб реально побачити власне серце? Від яких небезпек огороджують Божі заповіді сучасну людину? Чи може дотримання заповідей приносити радість та щастя?

ДЕНЬ ЩАСЛИВОГО ПОБАЧЕННЯ (30 квітня)
Який день, згідно Біблії, вважається Богом святим та благословенним днем відпочинку? Чи була дана субота лише для євреїв? Який саме день Святе Письмо називає Господнім днем? Чи змінив Христос святість суботи протягом Свого життя, чи після воскресіння?? Що сталося б, якби мусульмани досліджували б Коран, а християни Біблію? Чи є субота християнським днем відпочинку, чи усе таки єврейським?

НАЙНЕЗРОЗУМІЛІШЕ ПИТАННЯ У ХРИСТИЯНСТВІ (7 травня)
Що таке печатка Божа і тавро сатани? Хто посмів втрутитися в Божий закон і внести в нього зміни? Чи можливе сповідування християнства без язичницьких домішок? Що є згідно Біблії Божим знаком та печаткою?

ЧИ НАСПРАВДІ ПОКІЙНИКИ МЕРТВІ? (14 травня)
Куди після смерті люди потрапляють: у блаженний рай, жахливе пекло, чи чистилище? Скільки разів ми зустрічаємо в Біблії словосполучення «безсмертна» та «вічна» душа? Чи є душа смертною і чи можливо душу вбити? Чи можливо після смерті змінити вічну долю людини?

ТАЄМНИЦІ ЩАСЛИВОГО ДОВГОЛІТТЯ (21 травня)
Наскільки пов’язаний з фізичним здоров’ям успіх у духовній та душевній сфері? Чи є для Бога важливим, що людина їсть та п’є? Чому деякі нації зменшуються кількісно при відсутності голоду, воєн та епідемій? Чи має Бог засоби звільнення від шкідливих залежностей?

МІСЦЕ, ЗВІДКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЩАСТЯ (28 травня)
У чому полягає основна причина руйнації нації? Хто володіє «авторським правом» на шлюб? Які згубні наслідки несе шлюбна невірність? Чому розлучення як правило, не розв’язує сутність проблеми? Чи може християнська сім’я бути щасливою?

СМІЛИВИЙ КРОК, ЩО ЗРОБИТЬ ВАС ЩАСЛИВИМИ (4 червня)
Чи можливо вплинути на своє минуле? Що передбачив Бог для зняття ярма провини з людської душі? Ви можете зняти це ярмо!

СЕКРЕТ ФІНАНСОВОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ (11 червня)
У чому відмінність погляду на життя та оточуючий світ християнина та світської людини? Який секрет фінансового благополуччя пропонує Біблія?

ОСОБЛИВЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ (18 червня)
Чому намножилося так багато християнських конфесій? Чи можливо знайти Божу Церкву серед цього розмаїття деномінацій? Може не варто на цьому зациклюватися, оскільки у кожного «своя» віра? Чи не варто просто притримуватися віри батьків, чи віри більшості?

Добавить комментарий